Nový kurz obchodní němčiny on-line právě vypsán PDF Tisk Email
Pondělí, 11 Srpen 2014 18:35

nemcina on-lineVyužijte příležitosti a přihlaste se zdarma do opětovně otevřeného kurzu obchodní němčiny, který zlepší nejen vaše znalosti, ale i konkurenceschopnost na trhu práce. Zkušení lektoři využívají moderních metod výuky, kdy kombinují přímou výuku na učebně s metodou e-learningu, díky níž můžete pracovat z pohodlí svého domova a v čase, který si určíte sami, prostřednictvím internetu.

Předchozí kurzy, podle ohlasů absolventů, přinesly praktické znalosti i novou zkušenost s nevšední kombinací výuky.

Nenechejte si ujít příležitost a čtěte dále ...

 

V rámci udržitelnosti projektu „Obchodní němčina on-line" reg. č. CZ.1.07/3.2.09/02.0015 nabízíme možnost přihlášení se do e-learning kurzu obchodní němčiny pro účastníky dalšího vzdělávání za účelem zvýšení jejich konkurenceschopnosti a uplatnitelnosti na trhu práce.

 Účastníkem dalšího vzdělávání může být:

osoba starší 18-ti let z kraje Vysočina s minimálně středoškolským vzděláním, znalostmi základů německého jazyka, která aktuálně nebo potenciálně využije odborné obchodní němčiny ve firemním prostředí.

Odborné vstupní požadavky pro účastníka kurzu:
znalost německého jazyka na úrovni B1-B2, základní orientace v oblasti hospodářské němčiny (odborné pojmy, obchodní korespondence), porozumění čtenému odbornému textu, schopnost písemného projevu v němčině.

Forma kurzu:
e-learning kurz. Účastníci obdrží přístup do prostředí LMS Moodle. On-line prostředí budou účastníci využívat individuálně dle vlastních vzdělávacích potřeb.

Obsah výuky:
Kurz obsahuje 40 tematických celků, které se vztahují k oblastem obchodní korespondence, marketingu, účetnictví, práva a aktuálních témat z oblasti hospodářství. Výuka bude probíhat distanční formou, úkolem účastníků bude plnit v on-line prostředí jednotlivá cvičení v rámci předem stanoveného učebního plánu.

 

1.10. - 12.11.

1. kurz

Die Anfrage, Das Angebot, Die Freizeitwirtschaft, Das Marketing-Mix, Das Buergerliche Gesetzbuch, Das Handelsgesetzbuch, Die Bestellung, Die Kommunikation - muendliche Verstaendigung, Der Aussenhandel, Die Werbung

13. 11. - 24. 12.

2. kurz

Die Billanz: Gewinn und Verlustrechnung, Der Umweltschutz, Der Kaufvertrag I., Der Kaufvertrag II., Die Kommunikation, Die Energiewende, Das Marketing, Die Marktwirtschaft, Die Reklamationen, Die Globalisierung

25. 12. - 4. 2.

3. kurz

Die Wirtschaftskrise, Das Grundgesetz, Das Amtsdeutsch, Die Marktforschung, Die Steuern, Die Finanzierung im Aussenhandel, Die EU, Das Bewerbungsschreiben I., Das Bewerbungsschreiben II., Public Relations

5. 2. - 18. 3.

4. kurz

Das Riskmanagement, Die privatrechtlichen Rechtsformen, Coworking, Die Kommunikation: Vortragen und Praesentieren, E-Commerce und Internet, Die Mahnung, Das Personalmanagement, Der Briefstill, Die Briefgestaltung, Der Gueterverkehr

19. 3. - 31. 3.

Závěr

Dokončení chybějících testů, vyhodnocení výsledků, vyhodnocení kurzu, předání certifikátů

 

 

Časová dotace kurzu: 6 měsíců, období 1. 10. 2014 – 31. 3. 2015

Účast v kurzu je zdarma.

Úspěšní účastníci, kteří splní podmínky učebního plánu, obdrží osvědčení o absolvování kurzu.

 

Přihlášení do kurzu probíhá pouze v elektronické podobě na: www.tremedias.cz – vzdělávání – přihlášky, a to v termínu do 20. září 2014.

Přímý přístup k přihlášce je  z d e

 

Zahájení kurzu:

osobní setkání účastníků s lektorkou Ing. Alicí Okřinovou v termínu pondělí 1. října 2014 od 17. hod. na adrese Třebíč, Tomáše Bati 1069 v sídle TREMEDIAS.

 

Kontaktní osoba:  Mgr. Iva Macková,

mackova(zavináč)tremedias(tečka)cz,

tel.: 739 967 323

 

Website Powered by Joomla!