Dva dny s Technikami koučovacího přístupu PDF Tisk Email
Pondělí, 20 Květen 2019 15:28

Iva Alca uDva dny jsme si společně s účastníky kurzu "Techniky koučovacího přístupu v sociální práci" uvědomovali skrze prožitek svoje osobní a profesní postavení v systému, důležitost oddělování našich rolí, respekt ke klientovi a především nadhled.

V termínu 16. – 17. 5. 2019 jsme v areálu Na Pilce nabírali zkušenosti s kreativními technikami koučování v kontextu systemických zákonitostí. Potenciál jejich využitelnosti vidíme v přímé práci s klienty v sociální práci při navazování vztahu, identifikaci potřeb, při práci s cílem, při individuálním plánování či vyhodnocování.

Celý článek...
 
Letáky vzdělávacích kurzů PDF Tisk Email
Čtvrtek, 04 Duben 2019 18:03

Letak techniky koucovaciho pristupu v socialni praci m

 Přihláška do kurzu zde

 


 

Letak systemicke vedeni tymu v kontextu socialni prace m

 Přihláška do kurzu zde

 
Nové termíny kurzů na první pololetí 2019 PDF Tisk Email
Čtvrtek, 28 Únor 2019 19:53

letak nabidka vzdelavani 1pol 2019 m

 
Profesní podpora týmu s TREMEDIAS PDF Tisk Email
Neděle, 10 Červen 2018 20:45

profesni podpora tymu s tremedias mmTým TREMEDIAS poskytl na přelomu měsíce května a června 2018 profesní podporu týmu sociálních pracovnic MěÚ Třebíč prostřednictvím akreditovaného vzdělávacího programu "Aplikace prvků arteterapie v sociální práci".

Při dvoudenním setkání bylo možné využívat vnitřních i venkovních prostor, kombinace zážitků s teorií, individuální sebezkušenosti i týmového sdílení. Účastnicemi byla oceňována pestrost aktivit vycházejících z arteterapie s možnostmi aplikace do přímé práce s klienty v sociální práci, a to jak s jednotlivcem, párem, rodinou či skupinou.

Celý článek...
 
Premiéra Dramatického trojúhelníku PDF Tisk Email
Středa, 30 Květen 2018 13:39

dramaticky trojuhelnik mDne 29. 5. 2018 proběhla v sídle TREMEDIAS pod lektorským vedením Ivy Mackové premiéra nově akreditovaného kurzu „Dramatický trojúhelník v sociální práci". Teoretickým východiskem obsahového zaměření kurzu pro cílovou skupinu sociálních pracovníků byla transakční analýza Erika Berneho s jeho pojetím analýzy vztahově nezdravých her, které se odehrávají skrze role manipulátor, oběť a zachránce. Zážitkově koncipovaný kurz nabízel jeho účastnicím možnost porozumět scénáři nezdravých vztahů včetně možnosti získat náhled a inspiraci k zastavení nezdravých her, které se mohou vyskytovat v sociální práci.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 1 z 17

Website Powered by Joomla!