Vzdělávání v sociálních službách s TREMEDIAS PDF Tisk Email
Pondělí, 17 Listopad 2014 21:17

Projekt Vzdělávání v sociálních službách s TREMEDIAS se nachýlil do svého závěru realizací klíčových aktivit vzdělávání sociálních pracovníků v registrovaných sociálních službách v kurzech Případové konference a Základy mediace a dále výkonem odborných stáží úspěšných absolventů vzdělávacích kurzů u spolupracujících organizací.

Celý článek...
 
Nevidomá pomáhá lektorce při vzdělávání PDF Tisk Email
Pátek, 20 Červen 2014 19:57

vzdelavani pracovnici v soc sluzbach mV rámci projektu ESF OP LZZ „Vzdělávání v sociálních službách s TREMEDIAS“ byly v období květen až červen 2014 realizovány další vzdělávací aktivity, tentokrát pro cílovou skupinu sociálních pracovníků působících v sociálních službách v Kraji Vysočina.

Účastníky byli sociální pracovníci z Denního centra Barevný svět, Občanské poradny Třebíč, ÚSP Křižanova a ÚSP Nové Syrovice.

Celý článek...
 
Harmonogram vzdělávacích aktivit PDF Tisk Email
Pondělí, 31 Březen 2014 19:38

Harmonogram vzdělávacích aktivit pro cílovou skupinu sociálních pracovníků

Projekt Vzdělávání v sociálních službách s TREMEDIAS vstupuje v měsíci květnu do druhé části vzdělávacích programů určených pro cílovou skupinu osob sociálních pracovníků. V rámci vzdělávání se uskuteční 5 kurzů zaměřených na mediaci, případové konference, krizovou intervenci a specifickou komunikaci. Všechny kurzy se uskuteční v prostorách Tremedias, Tomáše Bati č. 1069 v Třebíči.

Celý článek...
 
Úspěšný vstup do závěrečné dekády PDF Tisk Email
Pondělí, 24 Únor 2014 20:20

Projekt Vzdělávání v sociálních službách s TREMEDIAS pokročil přes lednový vzdělávací kurz "Supervizně - kazuistický seminář" do poslední dekády.

Celý článek...
 
Úspěšně splněn další cíl projektu PDF Tisk Email
Středa, 15 Leden 2014 18:29

vzdelavani kazuisticky seminar tremedias mProjekt Vzdělávání v sociálních službách s TREMEDIAS se posunul do roku 2014 přes prosincové vzdělávání pracovníků v sociálních službách v kurzu Etika v sociálních službách a etické zásady při jednání s uživateli služeb.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 Další > Konec >>

Strana 1 z 2

Website Powered by Joomla!